Konstrukcje stalowe

W naszej ofercie łączymy ze sobą relatywnie niewielką cenę z wysoką jakością wykonania.

Konstrukcje stalowe

Firma Agro-Płyt specjalizuje się w tworzeniu konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w tworzeniu konstrukcji stalowych wszystkich gatunków stali odpornej na korozje. Nasze dokładne podejście do produkcji konstrukcji stalowych oznacza również, że osiągamy bardzo dobre wyniki, niezależnie od tego, jaką konstrukcję stalową wybierzecie. Trwała i nośna stal jest dostępna w różnych gatunkach, wszystkie produkowane z myślą o długiej żywotności w trudnych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że wykonana przez nas konstrukcja stalowa, będzie Wam służyć przez wiele lat. Wykorzystanie przez nas stali ocynkowanej wysokiej jakości sprawia, że konstrukcja wytrzyma najgorsze warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, zamiecie śnieżne, grad, burze z piorunami nie są im straszne.

Zanim jednak zaczniemy budować dla Was konstrukcję stalową, pierwszym i zarazem najważniejszym etapem jest oczywiście, planowanie. Skontaktujcie się z nami i przedstawcie czego dokładnie potrzebujecie i jakie jest przeznaczenie budynku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej materii z łatwością będziemy w stanie stworzyć dla Ciebie idealny projekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Tworząc dla was konstrukcje stalowe, przykładamy olbrzymią wagę do wielu czynników. Szczególnie istotna dla nas jest terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, stworzenie projektu zgodnego z waszymi wymaganiami, a także zbudowanie konstrukcji trwałej, która będzie służyć Wam przez wiele lat. W naszej ofercie łączymy ze sobą relatywnie niewielką cenę z wysoką jakością wykonania. Dlatego też nasze usługi są tak popularne na Mazowszu. Jednakże nie ograniczamy naszych usług, tylko i wyłącznie do województwa mazowieckiego i oferujemy usługi na terenie całego kraju.

Naszym głównym celem jest to żeby zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też skontaktujcie się z nami i przedstawcie nam, czego dokładnie potrzebujecie. A my przygotujemy dla Was ofertę konstrukcji stalowych, która z pewnością przypadnie wam do gustu. Zapraszamy Was do kontaktu z nami.

Nasze realizacje

Przedstawiamy obok przykładowe realizacje z 20 lat działania naszej firmy na rynku polskim.

Hale z płyty warstwowej

Wytrzymałe o wysokiej jakości sprawiają, że można z powodzeniem wykorzy-stywać przez wiele lat.

Konstrukcje stalowe

Szczególnie istotna dla nas jest terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów

Montaż dachów

Oferujemy wam montaż dachów na poziomie zgodnym z europejskimi standardami.

Budowa pawilonów

Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pawilonów (mroźnie i przechowywalnie).

Komory gazoszczelne

Technologia w komorach pozwala na kontrolowanie występującej w nich atmosfery.

Roboty ziemne

Firma Agro-Płyt specjalizuje się we wszystkich rodzajach robót ziemnych (także wykończeniowych).

Usługi dźwigowe

Roboty dźwigiem - załadunki, rozładunki, podnoszenie elementów konstrukcyjnych.