Budowa pawilonów

Firma Agro-Płyt specjalizuje się we wszystkich rodzajach pawilonów.

Budowa pawilonów

W naszym portfolio znajdą państwo również ofertę budowy pawilonów. Istotną częścią naszej oferty w tym zakresie jest produkcja kontenerów budowlanych oraz budowy obiektów w systemie modułowym. Zajmujemy się również montowaniem płyt warstwowych. Nasza oferta budowy pawilonów obejmuje między innymi produkcją pawilonów handlowych, domów kontenerowych, kontenerów budowlanych, a także sanitarnych.

Jesteśmy doświadczonym producentem pawilonów, dlatego też dokładamy wszelkich starań do tego, żeby świadczone przez nas usługi, spełniały wszystkie wasze oczekiwania. Niezależnie od tego jak bardzo wymagającymi klientami jesteście. Podczas montażu pawilonu (czy to handlowego czy biurowego), naszym głównym zadaniem jest pełne zapoznanie się z potrzebami klienta po to aby w jak najlepszy sposób, spełnić wasze oczekiwania. Oferujemy wam między innymi doradzanie na etapie projektowania. Dzięki czemu będziecie mieli pewność, że struktura, którą wymyśliliście, spełni wasze oczekiwania. Dodatkowo oferujemy wam również terminowość wykonanego zlecenia, a także solidność na każdym etapie prowadzonych prac. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z dostarczonych przez nas usług.

Budowa mroźni

Nasza firma specjalizuje się również w budowie mroźni. Produkujemy komory chłodnicze najwyższej jakości. Oferujemy najwyższej jakości materiały i urządzenia, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Ponadto, oferujemy wam również pomoc najwyższej klasy specjalistów, którzy sprawują nadzór nad całym projektem. Wdrożenie zawsze rozpoczynamy od dokładnego zebrania informacji i przeanalizowania zgromadzonych danych. Na jego podstawie tworzymy plan spójny z twoją wizją. Dzięki temu mamy pewność, że będziesz zadowolony. Dokładnie znamy również europejskie wymogi, które komora chłodnicza musi spełnić, jeżeli ma być wykorzystywana z powodzeniem w biznesie. Nasze mroźnie bardzo często są wykorzystywane w małych sklepach, hotelach oraz restauracjach.

Słowem tam gdzie potrzebne jest relatywnie niewielkie pomieszczenie w którym przechowywana jest żywność, o niskim terminie zdatności do spożycia. Jeżeli więc potrzebujecie takiej mroźni, to koniecznie się z nami skontaktujcie. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z jakości wykonanej przez nas mroźni.

Budowa przechowywalni

Poza mroźniami i pawilonami oferujemy dla was również wykonanie przechowywalni. Oferujemy wam wysokiej jakości wykonanie, terminowość, pomoc specjalistów i dokładne podejście do projektu. Przechowywalnia tego typu, może być wykorzystana do wielu różnych zadań. Może służyć na przykład, jako magazyn owoców czy warzyw. To od ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz, stworzoną przez nas przechowywalnie. Oferujemy wam pomoc na każdym etapie projektu po to aby zapewnić najwyższą jakość wykonania danej przechowalni.

Nasza firma działa na terenie całęgo kraju. Skontaktujcie się z nami, a z pewnością będziemy w stanie przygotować dla was interesującą propozycję.

Nasze realizacje

Przedstawiamy obok przykładowe realizacje z 20 lat działania naszej firmy na rynku polskim.

Hale z płyty warstwowej

Wytrzymałe o wysokiej jakości sprawiają, że można z powodzeniem wykorzy-stywać przez wiele lat.

Konstrukcje stalowe

Szczególnie istotna dla nas jest terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów

Montaż dachów

Oferujemy wam montaż dachów na poziomie zgodnym z europejskimi standardami.

Budowa pawilonów

Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pawilonów (mroźnie i przechowywalnie).

Komory gazoszczelne

Technologia w komorach pozwala na kontrolowanie występującej w nich atmosfery.

Roboty ziemne

Firma Agro-Płyt specjalizuje się we wszystkich rodzajach robót ziemnych (także wykończeniowych).

Usługi dźwigowe

Roboty dźwigiem - załadunki, rozładunki, podnoszenie elementów konstrukcyjnych.