Sprzedaż

Nasze blachy oraz akcesoria montażowe spełniają najwyższe standardy.
Sprzedaż blach i akcesoriów montażowych

Nasza firma Agro-Płyt, specjalizuje się nie tylko w dostarczaniu wam najwyższej jakości usług. Oferujemy również rozmaite produkty, które możecie u nas zakupić.

Do tej kategorii zaliczają się między innymi blachy oraz wszelkie akcesoria montażowe. Jeżeli zależy wam na wysokiej jakości produktach, które będziecie mogli wykorzystać w swojej własnej pracy budowlanej, to powinniście się z nami skontaktować. Nasze blachy oraz akcesoria montażowe spełniają najwyższe standardy. Oferujemy bowiem produkty renomowanych firm takich jak Kingspan, Izo Panel, Alselor Mital, Euro Panel, Blacho-Trapez, Pruszyński oraz Gór-Stal. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujecie od nas produkty, które spełniają wszystkie standardy. Nasze blachy oraz akcesoria montażowe są wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki czemu macie pewność, że będą wam służyć przez wiele lat i wytrzymają nawet najgorsze warunki pogodowe.  

Nasze blachy i akcesoria montażowe zdobyły szacunek klientów nie tylko z Mazowsza, ale z całej polski. Dlatego też, jeżeli jesteście zainteresowani wysokiej jakości blachami oraz akcesoriami montażowymi, to zapraszamy was do kontaktu z nami.

Jeżeli nie jesteście do końca pewni tego, jaki produkt powinniście wybrać, to zapraszamy was również do rozmowy z naszymi ekspertami. Naszym głównym celem jest dostarczyć wam usługi i produkty o najwyższej jakości. Dlatego też oferujemy wsparcie specjalistów, którzy wysłuchają waszych potrzeb i bazując na nich, zaoferują wam najlepszy możliwy produkt. Firma Agro-Płyt działa na rynku od roku 2000, dlatego też posiadamy niezbędne doświadczenie, które sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli nie jesteście do końca przekonani o tym, że powinniście zainwestować właśnie w usługi naszej firmy, to polecamy wam zapoznać się z opiniami naszych poprzednich klientów. Przekonacie się w ten sposób, że dbamy o wasze potrzeby i zawsze wychodzimy naprzeciw wszystkim waszym oczekiwaniom. Jeżeli więc jesteście zainteresowani, to serdecznie zapraszamy was do kontaktu z nami.

Hale z płyty warstwowej

Wytrzymałe o wysokiej jakości sprawiają, że można z powodzeniem wykorzy-stywać przez wiele lat.

Konstrukcje stalowe

Szczególnie istotna dla nas jest terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów

Montaż dachów

Oferujemy wam montaż dachów na poziomie zgodnym z europejskimi standardami.

Budowa pawilonów

Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pawilonów (mroźnie i przechowywalnie).

Komory gazoszczelne

Technologia w komorach pozwala na kontrolowanie występującej w nich atmosfery.

Roboty ziemne

Firma Agro-Płyt specjalizuje się we wszystkich rodzajach robót ziemnych (także wykończeniowych).

Usługi dźwigowe

Roboty dźwigiem - załadunki, rozładunki, podnoszenie elementów konstrukcyjnych.