Montaż dachów

Nasze dachy są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Montaż dachów

Firma Agro-Płyt zajmuje się również montowaniem dachów. Dachy, to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku. To właśnie one chronią budynki przed przeciekaniem, zgubnym wpływem deszczu, śniegu czy innych warunków atmosferycznych. Obecnie klimat w Polsce się zmienia. Występowanie silnych zjawisk atmosferycznych takich jak tornada czy gradobicia, stały się czymś normalnym. Dlatego też, tak ważne jest to żebyście budowali dachy z myślą o ich wytrzymałości na wyżej wymienione zjawiska. Wychodzimy waszym oczekiwaniom naprzeciw i oferujemy wam montaż dachów na poziomie zgodnym z europejskimi standardami.

Inwestując w nasze usługi, macie pewność, że wykonane przez nas dachy spełnią wszystkie standardy. Nasze dachy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a my sami przykładamy szczególną uwagę do tego, żeby każdy element montażu, został wykonany z należytą starannością. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym elementem dla naszych klientów jest nic innego jak jakość wykonania. Zależy nam na tym, żebyście byli zadowoleni.

 

Korzystamy z produktów oferowanych przez renomowane, polskie firmy takie jak Kingspan, Izo-Panel, Alselor Mital, Euro Panel oraz Gór-Stal. Dzięki temu mamy pewność, że materiały, które wykorzystujemy są najwyższej jakości. Należy pamiętać o tym, że każda usługa budowlana jest tak dobra jak produkty, które zostały do niej wykorzystane.

Nasza firma oferuje swoje usługi na terenie całego kraju, a także poza granicami kraju. Skontaktujcie się z nami i powiedźcie czego potrzebujecie, a my z chęcią dopasujemy się do waszych potrzeb.

Głównym celem firmy Agro-Płyt jest dostarczenie wam usług najwyższej jakości. Dlatego też dbamy o każdy detal. Zaczynając od stworzenia projektu, poprzez dobór odpowiednich materiałów, aż po montaż w sposób, który sprawi, że finalny produkt będzie zarówno elegancki jak i wytrzymały. Jeżeli chcecie się przekonać jak dużą wagę przykładamy do montażu dachów, to serdecznie zapraszamy was do zapoznania się z naszym portfolio. Jesteśmy pewni, że będziecie zainteresowani naszymi usługami.

Nasze realizacje

Przedstawiamy obok przykładowe realizacje z 20 lat działania naszej firmy na rynku polskim.

Hale z płyty warstwowej

Wytrzymałe o wysokiej jakości sprawiają, że można z powodzeniem wykorzy-stywać przez wiele lat.

Konstrukcje stalowe

Szczególnie istotna dla nas jest terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów

Montaż dachów

Oferujemy wam montaż dachów na poziomie zgodnym z europejskimi standardami.

Budowa pawilonów

Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pawilonów (mroźnie i przechowywalnie).

Komory gazoszczelne

Technologia w komorach pozwala na kontrolowanie występującej w nich atmosfery.

Roboty ziemne

Firma Agro-Płyt specjalizuje się we wszystkich rodzajach robót ziemnych (także wykończeniowych).

Usługi dźwigowe

Roboty dźwigiem - załadunki, rozładunki, podnoszenie elementów konstrukcyjnych.