Hale z płyty warstwowej

Istotnym atutem jest szybkość, z jaką można postawić halę z płyty warstwowej.

Hale z płyty warstwowej

Agro-Płyt to firma z olbrzymim doświadczeniem na rynku, która oferuje wam konstrukcje stalowe oraz płyty warstwowe na najwyższym poziomie. Jedną z częściej wykonywanych przez nas usług są  hale z płyty warstwowej. Hale te zdobywają coraz większą popularność na polskim rynku dzięki licznym zaletom, które oferują. Należy bowiem zauważyć, że nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają budowę wielkopowierzchniowych konstrukcji stalowych przy niewielkiej liczbie podpór. Dzięki temu możecie o wiele bardziej efektywnie wykorzystać posiadaną powierzchnie użytkową.

Kolejnym, istotnym z punktu widzenia klienta atutem jest szybkość, z jaką można postawić halę z płyty warstwowej. W porównaniu do czasu, jaki potrzebny jest na postawienie standardowego budynku, jej budowa nie zajmuje zbyt wiele czasu. Warto również zauważyć, że koszt budowy takiej hali jest o wiele niższy, a jej możliwości adaptacyjne sprawiają, że hale z płyty warstwowej wybierane przez inwestorów na terenie całego kraju.

Jeżeli nie wiecie czy skorzystać z usług naszej firmy, to pragniemy zauważyć, że każda konstrukcja jest tworzona zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami. Zależy nam bowiem na tym, żeby nasz klient otrzymał produkt oraz usługę na najwyższym poziomie.

Nasza firma działa głównie na terenie Mazowsza (Warszawa, Radom oraz Grójec) jednak nie ograniczamy naszej działalności tylko do tego regionu i zapewniamy usługi w Polsce na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego, indywidualnego Klienta. Dlatego, jeżeli chcecie mieć halę magazynową wykonaną z płyty warstwowej, która nigdy was nie zawiedzie, to serdecznie zapraszamy was do zapoznania się z usługami, które Wam oferujemy.

Nasze realizacje

Przedstawiamy obok przykładowe realizacje z 20 lat działania naszej firmy na rynku polskim.

Hale z płyty warstwowej

Wytrzymałe o wysokiej jakości sprawiają, że można z powodzeniem wykorzy-stywać przez wiele lat.

Konstrukcje stalowe

Szczególnie istotna dla nas jest terminowość, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów

Montaż dachów

Oferujemy wam montaż dachów na poziomie zgodnym z europejskimi standardami.

Budowa pawilonów

Specjalizuje się we wszystkich rodzajach pawilonów (mroźnie i przechowywalnie).

Komory gazoszczelne

Technologia w komorach pozwala na kontrolowanie występującej w nich atmosfery.

Roboty ziemne

Firma Agro-Płyt specjalizuje się we wszystkich rodzajach robót ziemnych (także wykończeniowych).

Usługi dźwigowe

Roboty dźwigiem - załadunki, rozładunki, podnoszenie elementów konstrukcyjnych.